Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Dodaj młodym PO WER'a!


2018-09-20 13:15

Dodaj młodym PO WER'a!

Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na konferencję pn. „Dodaj młodym PO WER'a”, która odbędzie się 3 października 2018 r. w Dąbrowie Górniczej.

Konferencja dedykowana jest:

  • jednostkom administracji samorządowej i lokalnej,
  • instytucjom rynku pracy, w tym agencjom pracy i organizacjom pozarządowym,
  • przedsiębiorcom,
  • oraz wszelkim podmiotom, które działają w obszarze aktywizacji zawodowej, społecznej i edukacyjnej osób młodych.

Tematyka spotkania

Skuteczne działanie w obecnej sytuacji „rynku pracownika” i niedoboru fachowców w wielu branżach to prawdziwe wyzwanie. Woj. śląskie otrzymało z Europejskiego Funduszu Społecznego ponad 682 mln zł na realizację projektów w ramach PO WER. Dotychczas podpisaliśmy 187 umów na ogólną kwotę ponad 491 mln zł. Nasi beneficjenci zebrali już cenne doświadczenia, a realizowane projekty przyniosły wymierne efekty.

Na konferencji będzie można dowiedzieć się jakie formy wsparcia proponuje się młodym w ramach PO WER. Jak przygotować i zrealizować projekt, by był skuteczny? O swoich doświadczeniach w tym zakresie opowiedzą przedstawiciele władz Dąbrowy Górniczej. Pracownicy WUP przedstawią efekty pierwszych lat wdrażania programu, prezentując liczby, fakty oraz historie osób, które z sukcesem skorzystały ze wsparcia.

Przedstawimy kluczowe informacje o zmianach w PO WER, przede wszystkim w kontekście rozszerzenia grupy docelowej o:

  • ubogie osoby pracujące,
  • imigrantów,
  • oraz reemigrantów.

Omówione zostaną także założenia aktualnego konkursu PO WER, którego II runda ruszy już 1 października br. Podmioty zainteresowane aplikowaniem dowiedzą się, jak odpowiednio przygotować się do złożenia wniosku o dofinansowanie projektu.

Weź udział w konferencji i dodaj młodym PO WER'a!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 3 października w godz. 10:00-14:00 do sali sesyjnej im. Adama Marcelego Piwowara Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W celu rejestracji na wydarzenie proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś