Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Dni Otwarte Funduszy Europejskich


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-03-17 12:07

Zaproszenie Pani Gabrieli Lenartowicz - Członka Zarządu Województwa Śląskiego do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2015:

Beneficjenci

Regionalnego Programu

Operacyjnego Województwa

Śląskiego na lata 2007-2013

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, serdecznie zapraszam beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013 i ZPORR 2004-2006 do udziału w II edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie od 7 do 10 maja 2015 r. Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim Państwa, realizujących projekty, bez których udziału, taka akcja nie byłaby możliwa.

Warto podkreślić, że I edycja Dni Otwartych odbywająca się w okresie od 1 do 11 maja 2014 r., cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału w akcji w całej Polsce ostatecznie zgłosiło się 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji. Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia nas wszystkich. Ważne jest zatem, aby Państwo – jako beneficjenci Funduszy Europejskich – pokazali te osiągnięcia. Udział w Dniach Otwartych stwarza Państwu nie tylko możliwość uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem, lecz także – dodatkowej promocji projektu.

Aby wziąć udział w tegorocznych Dniach Otwartych, należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej: www.dniotwarte.eu. W formularzu należy wskazać projekt, który zostanie „otwarty” dla mieszkańców oraz opisać atrakcje, w których mieszkańcy naszego województwa będą mogli wziąć udział. Tych z Państwa, którzy chcieliby zaprezentować kilka swoich inwestycji, proszę o rozważenie zorganizowania jednego wspólnego wydarzenia obejmującego wszystkie projekty.

Za przeprowadzenie promocji całego wydarzenia będzie odpowiedzialna Instytucja koordynująca akcję. W tym celu zostanie wyprodukowany i wyemitowany w ogólnopolskich mediach spot zachęcający do udziału w akcji mieszkańców Polski oraz promujący stronę internetową, na której znajdą się niezbędne informacje dotyczące Dni Otwartych. Jeśli chcą Państwo wziąć udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, proszę o kontakt z Referatem Komunikacji i Informacji Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Iwona Wnuk, tel. 32 77 40 231, mail: dniotwarte@slaskie.pl.

Z poważaniem

Gabriela Lenartowicz

Członek Zarządu Województwa Śląskiego

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś