Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Cykl szkoleń on-line z RPO WSL 2014-2020


2020-04-29 15:32

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego w formie webinariów on-line.

Szkolenia w centrum epidemii

Obecna sytuacja epidemiczna w kraju uniemożliwiła nam organizację szkoleń dla beneficjentów w standardowy sposób. Przez wzgląd na zdrowie uczestników, prowadzących i organizatorów tego typu kursów zdecydowaliśmy o całkowitej rezygnacji ze szkoleń w formie stacjonarnej przynajmniej do czasu, gdy gromadzenie się w większych grupach wciąż będzie stanowiło istotne ryzyko zakażenia.

Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnowaliśmy z możliwości dalszego przekazywania Wam wiedzy niezbędnej przy realizacji projektów z RPO WSL 2014-2020. Po prostu dostosowaliśmy nasze możliwości do panujących warunków i przenieśliśmy nasze szkolenia do... Internetu.

Czas webinarów

W 2020 r. będziecie mogli rozszerzyć swoją wiedzę w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy, bez wychodzenia z domu i dodatkowych kosztów  jedyne czego potrzebujecie to komputer, tablet, telefon lub inny sprzęt z dostępem do Internetu.

To wystarczy byście mogli wziąć udział w jednym z naszych webinarów z dowolnego miejsca bez względu na to, czy aktualnie jesteście w biurze, w domu, czy na zakupach. Będziecie mogli posłuchać naszych szkoleń zewsząd, a w razie wątpliwości ­– zadać prowadzącemu nurtujące Was pytanie poprzez komunikator.

Startujemy już wkrótce!

W tym roku będziecie mogli ponownie, choć w mniej bezpośredni sposób, wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez znanych i sprawdzonych ekspertów, z usług których mieliśmy już przyjemność korzystać w poprzednich latach. Powrócą do nas m.in. pani Gabriela Suski-Borek, niezależna konsultantka w dziedzinie rachunkowości i finansów, a także pan Krzysztof Puchacz, prawnik specjalizujący się w zamówieniach publicznych.

Pojawią się również nowe twarze, jak np. pani Małgorzata Rulińska, ekonomistka z ponad 25-letnim doświadczeniem w projektach z 3 sektorów, która poprowadzi szkolenia o tematyce dotyczącej zamykania projektów realizowanych z programów regionalnych.

Wszystkie szkolenia odbędą się poprzez całkowicie darmową, bardzo intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację Microsoft Teams. Przekonajcie się sami – już 18 maja będzie ku temu pierwsza okazja – szkolenie z ewidencji księgowej i kwalifikowalności podatku VAT w projektach.

Czekamy na Was... w sieci.

Bieżącą informację na temat najbliższych planowanych szkoleń znajdziecie w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś