Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Awaria działu "Książka teleadresowa"


2023-01-17 12:46

Książka teleadresowa czyli dział serwisu RPO WSL 2014-2020 z kontaktami do pracowników instytucji zarządzającej programem uległ awarii i pozostaje tymczasowo nieczynny.

Przyczyny awarii

Książka teleadresowa jest miejscem na stronie, w którym można było dotychczas znaleźć kontakt do każdego pracownika Urzędu Marszałkowskiego zatrudnionego w departamentach wdrażających RPO WSL 2014-2020, tj.:

  • Rozwoju i Transformacji Regionu (RT),
  • Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (FR)
  • i Europejskiego Funduszu Społecznego (FS).

Dane w tym dziale były bezpośrednio powiązane z wewnętrznym systemem urzędu, dzięki czemu następowała ich automatyczna aktualizacja w przypadku zmian w miejscu zatrudnienia lub zmian numerów telefonów. Takie rozwiązanie sprawiało, że beneficjenci RPO WSL 2014-2020 mogli łatwo i szybko znaleźć kontakt do konkretnego pracownika.

Zmiana infrastruktury wewnętrznego systemu informatycznego i brak kompatybilności nowego systemu z serwisem RPO WSL 2014-2020 doprowadził do awarii całego działu, a w rezultacie braku jakichkolwiek danych osobowych w książce teleadresowej. Obecnie trwają prace nad przywróceniem tej funkcjonalności na stronie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z awarią.

Biuletyn Informacji Publicznej

Z uwagi na opóźnienia w przywróceniu poprawnego działania książki teleadresowej i braku możliwości przewidzenia, w jakim terminie dział ten mógłby znów zacząć funkcjonować, zachęcamy Państwa do korzystania z książki teleadresowej Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Śląskiego (BIP).

Książka teleadresowa znajduje się w panelu bocznym BIP po lewej stronie serwisu, w zakładce "Urząd Marszałkowski". W książce można znaleźć kontakty do kierowników wszystkich referatów urzędu, w tym departamentów:

Książka adresowa Biuletynu Informacji PublicznejObraz 1. Zrzut ekranu z widokiem na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Śląskiego w panelu po lewej stronie zakładka "Urząd Marszałkowski Książka teleadresowa" zaznaczone kolorem czerwonym.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś