Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 117 wiadomości z wszystkich 823 dla zadanych warunków: kategoria: Szkolenia i konferencje;

Dzień informacyjny dla miast województwa śląskiego poświęcony prezentacji programów i konkursów o dofinansowanie projektów realizowanych w miastach.

Śląski Związek Gmin i Powiatów we współpracy z  Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE zaprasza na dzień informacyjny dla miast województwa śląskiego. Spotkanie będzie poświęcone prezentacji programów i konkursów o dofinansowanie projektów realizowanych w miastach i odbędzie się 8 lutego 2017 r. w Katowicach.

| kategorie: Szkolenia i konferencje

Ostatnie wolne miejsca na szkolenia!

Są jeszcze wolne miejsca na szkolenia w dniach:

| kategorie: Szkolenia i konferencje | tagi: szkolenia i konferencje

Ważne! Zmiana terminu spotkania informacyjnego w ramach poddziałania 7.4.2 Outplacement - konkurs

Wojewódzki Urząd Pracy
Spotkanie informacyjne w ramach Poddziałania 7.4.2., zaplanowanego na 11 października połączono ze spotkaniem dotyczącym konkursu 7.4.1. ZIT, które odbedą sie 12 października br.
Obydwa zaplanowane konkursy dotyczą wsparcia typu outplacementowego – dla zwalnianych z pracy i zagrożonych zwolnieniem w zakładach przechodzących procesy restrukturyzacyjne – toteż mają podobne rozwiązania jeśli chodzi o takie zagadnienia jak zapisy wniosku o dofinansowanie, kwalifikowalność i rozliczanie wydatków, realizowanie zasady niedyskryminacji i dostępności, zwalczanie nadużyć finansowych.

| kategorie: Szkolenia i konferencje | tagi: ZIT, rynek pracy
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś