Home > W numerze > Migawki > Zgłoś się na szkolenie!

Zgłoś się na szkolenie!

A A A

Zgłoś się na szkolenie!

W maju ruszyły bezpłatne, specjalistyczne szkolenia wspomagające beneficjentów w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu Funduszy Europejskich do 2020 roku. Zajęcia poszerzające wiedzę składających i realizujących projekty potrwają do listopada br., a prowadzą je eksperci z zakresu funduszy unijnych z dużym doświadczeniem i znajomością tematów.

Nadal można się zgłaszać na szkolenia zaplanowane od lipca do listopada. Zajęcia z rozliczania projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbędą się 20 września, 19 października i 10 listopada. Zasady prowadzenia ewidencji księgowej dla zadań współfinansowanych ze środków UE będzie można poznać na szkoleniach 18 września, 17 października i 8 listopada. Bardzo istotne zagadnienia dla projektodawców zostaną poruszone 18 lipca i 26 października na szkoleniu z kontroli, nieprawidłowości i nadużyć finansowych oraz zasady trwałości w projektach. Zaplanowano także zajęcia z Prawa Zamówień Publicznych, wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans czy realizacji projektów współfinansowanych z RPO WSL 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Poza szkoleniami, warto skorzystać także z tzw. webinariów, czyli internetowych czatów z ekspertami. Tego rodzaju spotkanie odbyło się już 2 czerwca i dotyczyło pomocy publicznej w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Więcej szczegółów można znaleźć na: rpo.slaskie.pl, w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”.

DW

Polecamy


POWRÓT DO ZDROWIA, POWRÓT DO PRACY.
Z sześciu milionów biernych zawodowo Polaków aż co czwartynie pracuje z powodu przewlekłej choroby.

 

ZASTRZYK UNIJNEJ GOTÓWKI. Polacy dobrze oceniają dostępność podstawowej opieki zdrowotnej. Gorzej wypadają oceny specjalistycznych procedur.

 

STARYCH DRZEW SIĘ NIE PRZESADZA. To ludowe porzekadło idealnie wpisuje się w nowoczesne systemy opieki nad seniorami.

 

SZKOŁA RODZICIELSTWA. Wśród wielu placówek przygotowujących rodziców do pełnienia przez nich najważniejszej.

 

NOWE LOGO WOJEWÓDZTWA. Samorząd Województwa Śląskiego był pierwszym w Polsce, który zdecydował się na stworzenie własnego logo.

 
Popularne


GONIĄC ŚWIAT.
Piekarska "urazówka" to szpital o bogatej historii. Początkowo funkcjonował jako placówka Spółki Brackiej.

 

DZIŚ LICZY SIĘ ZDROWIE. Od trzech dekad na poziomie instytucji europejskich zaobserwowano zainteresowanie problematyką zdrowotną.

 

INWESTUJMY W KADRY MEDYCZNE. Rozmowa z dr. n. med. Jackiem Kozakiewiczem, prezesem Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach.

 

FUNDUSZE OBOK NAS. Za nami kolejne Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE).

 

WIEDZA I INNOWACJE. Nowoczesne formy terapii i leki najnowszej generacji, ale także zaawansowane technologie.