Przejdź do treści głównej

Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie analizy


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-04-26 14:48

Zarząd Województwa Śląskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 zaprasza do składania ofert na wykonanie analizy pt. „Prognoza potrzeb rynku pracy województwa śląskiego w kontekście branż i zawodów, w których do roku 2022 wystąpi deficyt wykwalifikowanych pracowników i dla których niezbędne będzie tworzenie CKZiU”.

Głównym celem analizy jest określenie zawodów i branż, w których będą występować na szeroką skalę problemy z rekrutacją wykwalifikowanych pracowników i dla których zasadne jest tworzenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (CKZiU) oraz innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU na rzecz kształcenia zawodowego w województwie śląskim. Cel zostanie osiągnięty poprzez następujące cele szczegółowe:

1. Identyfikacja zawodów i branż w woj. śląskim (w układzie przestrzennym), w których na szeroką skalę występują/wystąpią problemy z rekrutacją wykwalifikowanych pracowników.

2. Ocena i prognoza zapotrzebowania na kształcenie zawodowe i ustawiczne we wskazanych w ramach analizy branżach.

Ostatecznym efektem analizy będzie katalog zawodów i branż, w których na szeroką skalę występują problemy z rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, dla których zasadne będzie tworzenie CKZiU oraz innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU na rzecz kształcenia zawodowego w województwie śląskim.

Oferty możecie Państwo składać do 30.05.2016 r. do godz. 12:00

na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
               Kancelaria Ogólna, p. 164
               ul. Ligonia 46
               40-037 Katowice

Szczegółowe informacje oraz dokumenty przetargowe

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś