Przejdź do treści głównej

Zakończyły się spotkania informacyjne w ramach Działania 11.3 w subregionach


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-02-26 15:30

23 i 24 lutego br. odbyły się pierwsze dwa spotkania informacyjne w Filiach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Bielsku-Białej oraz Częstochowie dla beneficjentów zainteresowanych aplikowaniem o środki Europejskiego Funduszu Społecznego. Tematem była możliwość dofinansowania wniosków w ramach Działania 11.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych.

Tematyka podnoszenia kwalifikacji zawodowych osób dorosłych cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród instytucji dotychczas zajmujących się kształceniem zawodowym (izby rzemieślnicze, ośrodki kształcenia praktycznego i ustawicznego), ale również takich jak organizacje pracodawców czy uczelnie wyższe.

W spotkaniach wzięło łącznie 30 uczestników.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach omówili na spotkaniach najważniejsze zapisy dokumentacji konkursowej, wytyczne w zakresie kwalifikowania wydatków  oraz zwalczania nadużyć finansowych. Na stronie WUP w Katowicach możecie Państwo znaleźć materiały szkoleniowe.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś