Przejdź do treści głównej

Szkolenie „Przygotowanie wniosku o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – za pośrednictwem Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI)”


od 2017-09-21 [09:00] do 2017-09-21 [15:00]
Data publikacji: 2017-09-07 09:49

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w szkoleniu pn.
Przygotowanie wniosku o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – za pośrednictwem Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI). Szkolenie przeznaczone jest dla osób i instytucji, które chcą pozyskać wiedzę z zakresu przygotowania projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 
Termin i miejsce szkolenia:     

Termin: 21 wrzesień 2017r.
Godzina spotkania:  9:00-15:00
Miejsce: Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Cieszyńska 367; Bielsko-Biała

Tematyka szkolenia:

Tematyka szkolenia służy wsparciu osób w dziedzinie przygotowania wniosku o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – za pośrednictwem Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI). 

Tematyka obejmuje:

  • Wprowadzenie do systemu LSI 2014-2020,
  • informacje podstawowe o systemie,
  • zasady rejestracji i poruszania się po platformie LSI,
  • Szczegółowe omówienie zasad przygotowania wniosku o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – z wykorzystaniem pracy w systemie LSI,
  • Informacje podstawowe o wnioskodawcy / partnerze,
  • Szczegółowy opis projektu – miejsce realizacji, komplementarność z innymi projektami, cel projektu, kryteria dostępu, horyzontalne i dodatkowe, uzasadnienie potrzeby realizacji projektu, opis zdolności do efektywnej realizacji projektu, zadania w projekcie, zakres finansowy projektów, poziom dofinansowania, mierzalne wskaźniki projektu, załączniki i oświadczenia.

Uczestnicy mają możliwość pracy na komputerach, co wzmacnia warsztatowy charakter szkolenia. W związku z powyższym osoby biorące udział w szkoleniu proszone są o zabranie własnych laptopów. Zapewniamy dostęp do Internetu.

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy lpibielsko@bcp.org.pl

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.Udział w szkoleniu  jest BEZPŁATNY

Kontakt

Romana Skalna, tel. 33 49-60-201 e-mail: lpibielsko@bcp.org.pl

 Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś