Przejdź do treści głównej

Spotkanie dla instytucji szkoleniowych dotyczące Bazy Usług Rozwojowych


2017-09-27 10:00

6 października 2017 r. w hotelu Altus (sala pn. Madagaskar) w Katowicach od godziny 10:00 do 15:30 odbywać się będzie spotkanie dla instytucji szkoleniowych zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych lub Rejestrze Instytucji Szkoleniowych.

Celem spotkania będzie przedstawienie najważniejszych zasad wypełniania Karty Usługi w Bazie. Karta Usługi jest podstawowym dokumentem, w którym instytucje szkoleniowe prezentują zakres szkoleń oferowanych mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom.

Prawidłowe wypełnienie Karty Usługi bezpośrednio przyczyni się do wzrostu atrakcyjności szkoleń znajdujących się w Bazie. Wiedza zdobyta podczas spotkania pozwoli również uniknąć błędów w wypełnianiu Karty, co przełoży się na kwalifikowalność oferowanych usług.

Najważniejsze informacje na temat zasad wypełniania Karty Usługi przedstawią pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach opowiedzą o zasadach działania Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w naszym regionie.

Spotkanie jest bezpłatne. Uczestnictwo w spotkaniu należy zgłosić przy pomocy formularza elektronicznego, który dostępny jest na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś