Przejdź do treści głównej

Poznawaj projekty – wygrywaj nagrody


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-11-19 11:31

Przez najbliższe tygodnie warto uważniej słuchać Antyradia, popularnej regionalnej stacji radiowej.
Na jej falach w okresie od 16 listopada do 11 grudnia br. emitowana jest bowiem akcja pod hasłem „Śląskie do przodu!”.
Hasło to od kilku już lat patronuje serii albumów poświęconych wybranym projektom finansowanym z Programu Regionalnego. Radiowa akcja specjalna promuje najnowszy, czwarty tom cyklu.

Akcja obejmuje 20 krótkich audycji, które przystępnie i atrakcyjnie – bo w formie wywiadów z osobami odpowiedzialnymi za realizację inwestycji, a także mieszkańcami regionu korzystającymi z ich efektów – prezentują wybrane projekty dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Dzięki temu możemy poznać tło poszczególnych inwestycji, ciekawostki z okresu realizacji czy wreszcie odbiór społeczny powstałego lub zmodernizowanego obiektu.

W sumie przez 4 tygodnie akcji poznamy 20 interesujących obiektów. Premiera poszczególnych odcinków przewidziana jest od poniedziałku do piątku jest w paśmie 8.00-9.00, natomiast powtórki każdorazowo tego samego dnia w paśmie 14.00-15.00.Także pomiędzy poszczególnymi emisjami, tj. między 9.00 a 14.00, warto pozostać przy radioodbiornikach, ponieważ obiekt będący bohaterem audycji będzie stanowił przedmiot konkursu dla słuchaczy.

A jest o co walczyć – wyłoniony każdego dnia laureat zostanie nagrodzony albumem „Śląskie do przodu!” w wersji drukowanej oraz czytnikiem e-booków.

Zapraszamy do wspólnego poznawania inwestycji unijnych!

Akcja specjalna finansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś