Przejdź do treści głównej

Nowe strony internetowe Wojewódzkiego Urzędu Pracy (WUP)


2017-02-27 09:20

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach informuje/przypomina, że już od dwóch miesięcy funkcjonują:

dwie nowe strony internetowe poświęcone projektom Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanym w województwie śląskim.

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (RPO WSL 2014-2020) - http://rpo.wup-katowice.pl/
Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) - http://power.wup-katowice.pl/

Dotychczasowa strona od 23 lutego 2017 r. przybrała formę planszy, w której znajdują się banery zawierające łączniki do:
- strony RPO WSL 2014-2020,
- strony PO WER,
- archiwalnej strony internetowej poświęconej EFS (która zmieniła adres z http://efs.wup-katowice.pl/ na http://pokl.wup-katowice.pl/efs.wup-katowice.pl/index.html), zawierającej informacje na temat Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, RPO WSL 2014-2020 oraz PO WER (informacje dotyczące RPO WSL 2014-2020 i PO WER nie są aktualizowane).

Układ zakładek na nowych stronach jest zgodny ze schematem określonym przez ministerstwo właściwe w zakresie rozwoju regionalnego, w szczególności:

  • Zakładka pn. Jak zacząć korzystać z programu zawiera podstawowe informacje na temat danego Programu.
  • Zakładka pn. Znajdź dofinansowanie zawiera łącznik do Wyszukiwarki Dotacji oraz listy projektów realizowanych w danym Programie na podstawie umowy z WUP w Katowicach.
  • Zakładka pn. Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków odsyła do informacji o konkretnych konkursach i naborach pozakonkursowych prowadzonych przez WUP w Katowicach.
  • Zakładka pn. Realizuję projekt zawiera informacje przydatne podmiotom realizującym projekty w danym Programie.
  • Zakładka pn. FAQ zawiera najczęściej zadawane pytania oraz udzielone odpowiedzi dotyczące naborów wniosków oraz etapu realizacji projektów.
  • Zakładka pn. Zapoznaj się z prawem i dokumentami jest łącznikiem do właściwych serwisów danego Programu, zawierających dokumenty programowe.
  • Zakładka pn. Weź udział w szkoleniach i konferencjach zawiera harmonogram szkoleń i konferencji, dotyczących danego Programu, organizowanych przez WUP w Katowicach a także umożliwia zapisanie się na wybrane szkolenie.
  • Zakładka pn. Skorzystaj z systemu informatycznego odsyła do właściwych narzędzi, za pomocą których odbywa się wnioskowanie o dofinansowanie oraz obsługa realizowanych projektów.

Ponadto, zachęcamy do zapisania się na usługę otrzymywania newslettera dotyczącego RPO WSL 2014-2020 oraz PO WER. Usługa umożliwia automatyczne otrzymywanie informacji związanych z problematyką danego Programu.

Zapraszamy do odwiedzania naszych stron internetowych!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Zobacz również:
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś