Przejdź do treści głównej

Konkurs Sawka rysuje – Ty piszesz dialogi!


2017-10-10 14:26

Sawka rysuje – Ty piszesz dialogi!

Trwa kampania mediowa promująca nabory wniosków o środki z Programu Regionalnego pod hasłem „Śląskie – przyśpieszamy!”. Dzięki charakterystycznej kresce znakomitego rysownika satyrycznego Henryka Sawki powstały kreacje reklamowe, które zwracają uwagę i zapadają w pamięć.

Zaplanowane działania informacyjno-edukacyjne nie ograniczają się do jednostronnego przekazu informacji. Pobudzamy do aktywności i zaangażowania – zarówno w naszą kampanię, jak i w rozwój naszego regionu. 

Właśnie ruszył konkurs dla mieszkańców województwa śląskiego „Sawka rysuje – Ty piszesz dialogi”, w którym zadaniem uczestników jest pomysłowe uzupełnienie tekstów dymków do rysunku. Zabawa odbywa się na stronie http://slaskieprzyspieszamy.pl/konkurs/ od 9 do 22 października.

Autorzy aż pięciu najbardziej pomysłowych, zabawnych, najlepiej trafiających w sedno tekstów odbiorą nagrody z rąk samego rysownika podczas kameralnej uroczystości. Główny laureat otrzyma wyjątkowy, spersonalizowany  rysunek, powstały na żywo, ze specjalną dedykacją autora, a dodatkowo markowy czytnik ebooków. Pozostałym nagrodzonym zostaną wręczone czytniki ebooków (miejsca II i III) oraz powerbanki (miejsca IV i V).

Zapraszamy do udziału!


Sawka Rysuje
Sawka Rysuje

Linki zewnętrzne
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś