Przejdź do treści głównej

Konkurs dla dziennikarzy "Prosto do Funduszy Europejskich"


2017-04-24 12:10

Jeśli jesteś dziennikarzem i informujesz o ważnych lokalnych sprawach, ten konkurs jest dla Ciebie! Opowiedz historię ciekawego projektu i wygraj atrakcyjne nagrody.

Tematyka materiałów ma promować ogólnopolską akcję „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, które odbędą się od 18 do 21 maja 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat akcji znajdziesz na stronie www.dniotwarte.eu.

Dla kogo jest ten konkurs?
Konkurs adresowany jest do dziennikarzy wszystkich lokalnych mediów: prasy, radia, telewizji i portali internetowych. Zasięg medium to minimum jedna gmina, ale nie większy niż jedno województwo.

Co trzeba zrobić?
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, przygotuj cykl minimum trzech artykułów prasowych, audycji radiowych lub telewizyjnych lub trzech materiałów zamieszczonych na stronie internetowej. Powinny one pokazywać historie osób zaangażowanych w konkretne przedsięwzięcia lub przedstawiać projekty, które biorą udział w akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Mogą to być też relacje z majowych wydarzeń. Opublikuj lub wyemituj cykl minimum trzech materiałów w terminie od 24 kwietnia do 31 maja 2017 r. Wypełnij zgłoszenie i prześlij je z załącznikami. Spośród nadesłanych prac wyłonimy laureatów regionalnych.

Nagrody
Nagrody będą  przyznane na poziomie regionalnym i krajowym. W  każdym regionie można wygrać nagrodę pieniężną dla dziennikarza w wysokości  6 tys. złotych i dodatkowo dla redakcji 2 tys. złotych. Najlepsi z najlepszych wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Jest o co powalczyć. Trzy pierwsze miejsca będą wyróżnione nagrodami rzeczowymi o wartości 15 tys. złotych, 10 tys. złotych i 5 tys. złotych. Zgłaszajcie się do 15 czerwca 2017 r.

Kontakt
Napisz na adres: promocja@mr.gov.pl z dopiskiem „Konkurs Prosto do Funduszy Europejskich”.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne na stronie internetowej Funduszy Europejskich

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś