Przejdź do treści głównej

Już prawie 8700 osób lubi Śląskie! Z wzajemnością!


2017-11-09 10:40

Z przyjemnością informujemy, że w ciągu kilku minionych tygodni systematycznie i z wielką werwą zyskiwaliśmy nowe pokłady waszej sympatii na naszym profilu facebookowym - "Razem zmieniamy Śląskie". Ostatnio zdołaliśmy przekroczyć próg 8500 polubień, a już kilka dni później liczba osób wyrażających do nas sympatię wzrosła do niemal 8700! Ten sukces zawdzięczamy wyłącznie Wam!

Fanpage "Razem zmieniamy Śląskie" działa od samego początku wejścia w życie nowej perspektywy finansowej i Regionalnego Programu Operacyjnego dla Śląskiego na lata 2014-2020. W tym czasie informowaliśmy użytkowników Facebooka o wszystkich najważniejszych sprawach i osiągnięciach, jakie udało nam się zrealizować w ramach RPO WSL. Zapraszaliśmy Was na najważniejsze wydarzenia w województwie i proponowaliśmy Wam nowe ścieżki rozwoju. Specjalnie dla Was organizowaliśmy konkursy, w których mogliście zdobywać wyjątkowe nagrody. I przede wszystkim pokazywaliśmy Wam jak zmienia się nasz region oraz informowaliśmy Was o możliwościach, jakie macie, by zmieniać go dalej - razem z nami.

Przy tej okazji chcieliśmy Wam bardzo serdecznie podziękować. Za to, że nie jesteście obojętni, że wykazujecie inicjatywę i chcecie zmieniać swoje najbliższe otoczenie na lepsze, że chcecie rozwijać Śląskie wspólnie z nami! Dziękujemy!

Zapraszamy do dalszej aktywności na naszym fanpage'u, gdzie dzięki dostępności sekcji komentarzy możecie na bieżąco wyrażać opinie na temat naszych działań. Przy okazji informujemy, że profil "Razem zmieniamy Śląskie" jest w pełni dostępny również dla osób z niepełnosprawnościami. Teksty tam publikowane są zgodne ze standardem WCAG 2.0 na poziomie AA, co oznacza, że treści są przystępne i pisane prostym językiem, grafiki opatrzone tekstami alternatywnymi, objaśniającymi co się na nich znajduje, a publikowane przez nas filmy zawierają napisy. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami na naszym kanale w serwisie YouTube.

Funpage Razem zmieniamy Śląskie

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś