Przejdź do treści głównej

Realizacja badania pt. „Ewaluacja systemu wyboru projektów ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów wyboru projektów”


Zobacz również:
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-09-12 12:45

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zlecił Pracowni Badań i Doradztwa „Re-Source” Korczyński Sarapata Sp. j. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Spławie 53, reprezentowanej przez  Pana Michała Korczyńskiego, przeprowadzenie badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja systemu wyboru projektów ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów wyboru projektów”.

Celem badania jest dokonanie oceny systemu wyboru projektów, w tym kryteriów wyboru projektów, pod kątem zapewnienia skutecznej i najbardziej efektywnej realizacji RPO WSL 2014-2020.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o udzielenie wszelkiej pomocy i współpracę z Wykonawcą ewaluacji oraz udział w wywiadach przeprowadzanych przez wskazaną firmę. Pragniemy zapewnić, że wszelkie informacje uzyskane w trakcie badania posłużą wyłącznie do celów badawczych i nie zostaną ujawnione osobom trzecim. W raporcie końcowym znajdą się uogólnione wyniki  i wnioski, uniemożliwiające identyfikację poszczególnych respondentów. Państwa udział w badaniu jest niezbędny w celu uzyskania jak najbardziej obiektywnych i rzetelnych danych.

Ze strony Wykonawcy osobą do kontaktu jest Pan Michał Korczyński, telefon (61) 622-92-06, e-mil michal.korczynski@re-source.pl.

Ze strony Urzędu Marszałkowskiego informacji na temat badania udzielają: Pani Sylwia Pstrąg (spstrąg@slaskie.pl, tel. (32) 77-99-100), Pani Katarzyna Zwolińska (kzwolinska@slaskie.pl, tel. (32) 77-99-100) oraz Pani Anna Lukasek (alukasek@slaskie.pl, tel. (32) 77-99-105).

 

Z góry dziękujemy za pomoc i współpracę.

Referat analiz regionalnych i ewaluacji
Wydział Rozwoju Regionalnego

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś